nazno's JeeP XJ 92' 2.1 TD

Бюджетно і швидко замінити вихлопну трубу

Пн 14 Сентября, 2015 7:18

[  Настроение: Embarrased ]
[ Working Что делает: Working  ]
Поїздка під час відпустки пришвидшила процес заміни вихлопної труби та глушника, який на ходу вирішив покинути автомобіль. Це стало відчутно по звуку :-)
Далі повзнавав по ремонтних майстернях про труби і шлушники- по каталогу не було в наявності саме для моєї моделі.. можна було накрутити з xj-я з іншими двигунами. Ціна питання близько 1000 грн. Плюс термін замовлення, доставка і т.п., а треба на сьогодні- зіграло вирішальну роль.
Тому вирішив прикупити труби, глушник і гусак вихідний від ГАЗ 24.Так як двигун не великого об'єму, то на виході не ставив трубу Ф50 мм, а меншу- як у "волги". Вихідну трубу довелось розрізати на 6 частин, щоб "зліпити" по формі рідної труби. І вихідний фланець на глушнику довелось відрізати і приварити прямо.
Прийомна труба перед фланцем пропалена була. тому вся частина від фланця (в районі роздатки) була відрізана. Нова вихлопна посажена на хомут і надійно затягнута.
Як надумаю міняти вихлопну систему, то мінятиму все, починаючи з турбіни :-)

Після заміни прогорівшої труби в н-ній кількості місць і забитого глушника, я зрозумів що турбіна почала працювати краще, авто почало їхати жвавіше, в салоні менше шуму. По кліренсу нічого не змінилось.

В 500 грн вклався. Варив сам, тому це не рахую :-)

Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показать сообщения: