намудрили з паливним фільтром WJ 2.7 (трубки-шланги)
 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Двигатель
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Shtuka
ДжипоГость
OFFLINE


Зарегистрирован: 29.09.2022
Последнее посещение: 27.04.2023
Имя: Mикита
Возраст: 35
Сообщения: 3

Автомобиль:
Grand Cherokee II 2.7 WJ(WG)

СообщениеДобавлено: Ср 26 Апреля, 2023 21:19    Заголовок сообщения: намудрили з паливним фільтром WJ 2.7 (трубки-шланги) Ответить с цитатой

Всіх вітаю панове.

Ситуація наступна, придбали авто grand cherokee wj 2003 року, дизель 2.7.

Є помилки по паливній системі. Збирався замінити паливний фільтр і звернув увагу на те, що якісь "умельці" приколхозили туди невідомо який фільтр. Тепер немає відповідних елементів кріплення для встановлення потрібного-штатного 52100 543AD (придбав bosch F026402112).

Додам фото того, що встановили "умельці", по фото зрозуміло, що вони один шлангів пустили в обхід фільтру.
Також додам фото того як наче повинно бути. (червоними стрілками позначив те, чого в мене немає, і треба тепер десь шукати)
Також додам скріншот з каталогу з номерами запчастин, по якому, я ніяк не можу знайти і зрозуміти номери потрібних запчастин, щоб мати змогу встановити штатний.
Буду вдячний пораді і як розібратись з тим, що намудрили умельці, і наскільки це критично.

Як ця система виглядає у вас?


fail fuel filter.jpg
fail fuel filter.jpg
Це те, що в мене, що то за трубку пустили поза фільтром, що повинна йти через фільтр?

fuel filter.jpg
fuel filter.jpg
Те як наче повинно бути. Червоні стрілки - те чого не вистачає.

fuel lines.jpg
fuel lines.jpg
Каталог відповідного розділу.

Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Двигатель Часовой пояс: EET (Europe)
Все
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua





Smart home automation software