Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD
На страницу 1, 2 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Продам Jeep
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 10:50    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Виставляю на продаж свого Чугайстра. Сподіваюся отримати за нього 5500 доларів, 050 6116021.
1992 року, 2,1 турбодизель, 355 тисяч км.

Авто купив у 2014 році тут на Форумі - у джиповода VoLan за 7,5 тисяч. На той час пробіг складав 246 тисяч км. Я не торгувався, машина коштувала тих грошей і жодного разу я не пожалкував.

1. Кузов.
Загальний стан дуже пристойний, як для такого поважного віку. Фарба рідна (включно зі смужечками на бортах ), усі пошкодження підфарбовував вручну пензликом - виключно аби уповільнити іржавіння. Є кілька вм'ятин та потертостей: частина була ще до мене, а деякі я вже сам зробив. Автентичний джипівський фаркоп. Втім, електропроводку так і не зробив (бо прицепа нема ). Актуальний вигляд помитого Чугайстрика такий:




Зараз уже обидва пороги потребують заміни. Я навіть заготовив торік прямокутну трубу, але руки так і не дійшли (авто живе в сухому гаражі + я лінивий).

2.Салон.

Чистий та охайний. Став навіть кращим ніж був: курити я покинув за рік до купівлі Чугайстра + перетягнув стелю після курців, які із дили до мене. Магнітола, омиватель, двірники, склопідйомники - все працює.





3. Двигун.
Адаптований турбодизель від Рено Трафік. Працює так само, як і шість років тому. Навіть клуб білого диму при запуску такий же самий , але до паливної апаратури я не ліз (і вона ніколи на це не нарікала). За цей час, окрім регулярної заміни оливи та фільтрів, замінив ремінь ГРМ, прокладку клапанної кришки та шестигранний вал приводу маслонасоса. Турбіна працює. За 10 тисяч на долив йде менше літру оливи. Торік зіпсувалася муфта вентилятора, то я натомість обладнав Чугайстра електровентилятором. Витрата пального трохи менше 10 літрів на 100 км (режим переважно заміський). Стартер, генератор, гідропідсилювач - як працювали, так і працюють.



Зараз нап'юсь кави і напишу про трансмісію та підвіску)...


Последний раз редактировалось: вовчик (Пн 10 Августа, 2020 11:39), всего редактировалось 1 раз

Xopek
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 11:30    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

4. Трансмісія.

Коробка працює справно, 231-а роздатка - теж. Мости не гудуть. Міняв хрестовини у задньому кардані. Передній кардан (з подвійним шарніром) міняв років три-чотири тому - купив у Андрія на Печерську. Передній міст: міняв обидві маточини та шарові опори лівої сторони. Міняв рульову тягу...

Зараз надійшла черга міняти сальники півосей та хвостовика переднього моста. Також треба реставрувати або міняти тягу Панара. Наче все...

5. Підвіска.

Авто експлуатується на колесах 31 дюйм Гудріч Олтерейн. Стан гуми відмінний. Для них свого часу ліфтував передню підвіску проставками 25 мм (є ще пара, якою можна подвоїти ліфт). Тоді ж демонтував з авто обидва стабілізатори (віддам в комплекті з кріпленнями).

Задня підвіска. В лівій ресорі позаторік зламався підкорінний лист. Я нашвидкоруч "відремонтував" її листом із старої уазівської ресори, але Чугайстр однаково трохи хилиться на ліву сторону. Нема нічого більш постійного, ніж тимчасове...

По "залізу" либонь все.

Причин продажу декілька.
Найголовніше те, що "кінець епохи бідності" зачепив і мою родину. Останні пару років Чугайстр жив у гаражі, ставши навіть не авто вихідного дня, а радше авто відпустки: Карпати, море, Дністер, Трахтемирів, Полісся. Зараз утримувати дві машини стало важче, а підстав іти у відпустку - менше. Оптимізуюсь

Мій телефон: 050 6116021, Володя.

Mauser_od
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

VoLan
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 10.10.2013
Последнее посещение: 23.02.2023
Имя: Владимир
Возраст: 42
Сообщения: 1118
Откуда: Warszawa
Автомобиль:
ZJ, 98г. 2.5TD TSI

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 13:22    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Ухх.....

там еще вроде амо +2 с регулировками Rancho
и ЗДТ


_________________
Расшифровка комплектации по вин-коду Jeep, пишите в ЛС.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 13:28    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

понеділок 10 Серпня, 2020 13:22 VoLan писал(а):
там еще вроде амо +2 с регулировками Rancho
и ЗДТ


Так, аморти Ранчо досі ходять. І дискові задні гальма теж)
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 16:37    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Я хотел забрать Чугайстра, и поставить его на соседней улице, но покумекав, решил что два джипа даже мне пока накладно.
Осматривал Чугайстра внимательно, смотрел как своего: очень шикарная для своего возраста машина, по соотношениию цена-качество.

А все почему - потому что относились к машине с любовью и заботой, как к члену семьи.

_________________
БЖ моего Бонифация

boris67, orest, cyrill3, вовчик, VoLan
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

orest
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.05.2009
Последнее посещение: 10.02.2024
Имя: Орест
Возраст: 47
Сообщения: 2106
Откуда: Черновцы
Автомобиль:
був ZJ, знайду XJ

СообщениеДобавлено: Пн 10 Августа, 2020 18:16    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Красава!!!
_________________
mac
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог Адрес AIM Skype  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Ср 26 Августа, 2020 11:43    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Минуло два тижні: кількість переглядів теми потроху росте, а попит на Чугайстра - ні...

Ну що ж, поки ви вагаєтесь, я продовжую безсоромно експлуатувати потенційно вашого Джипа. За цей час я:
- відреставрував тягу Панара (дяка cyrill3 за контакт майстрів);
- збільшив пробіг на якусь тисячу кілометрів, відвідавши з сім'єю кілька озер на Поліссі



П.С. Була чудова нагода перевірити запас ходу: повний бак = 860 км асфальту та грунтовок. Ну і, звісно, на заправку я приїхав власним ходом.

orest, Vitaliy81, VoLan, root, Sergiy+
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Пт 25 Сентября, 2020 9:20    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Другий місяць продажу триває і щоб мене не сварив адмін за штучне підняття теми, проголошую нову ціну на Чугайстра: 5100 доларів. Ціна впритул наблизилася до нивоводської.

Маю попередити, що напередодні зими - тобто осьо-сьо - я планую підфарбувати усі пошкодження. Не намагаюсь нічого приховати, просто таку процедуру я регулярно роблю раз на рік-півтора. Якщо кому цікаво глянути Чугайстра "без макіяжу", то не зволікайте.

П.С. Забув зазначити в описі, що авто обладнане інвертором 12\220 на 1,5 кВт. Тому окрім іншого, з нами мандрує ось таке кіловатне "сердите пташеня"


Ivan
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

Alien
ДжипоПапа
OFFLINE


Зарегистрирован: 21.11.2013
Последнее посещение: 30.04.2023
Имя: Василий
Возраст: 42
Сообщения: 422
Откуда: Odessa
Автомобиль:
Jeep WJ 2.7 Limited

СообщениеДобавлено: Чт 01 Октября, 2020 17:19    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Так расписал смачно , что мне купить захотелось.
Удачи в продаже.

вовчик
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Пт 02 Октября, 2020 9:14    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

четвер 01 Жовтня, 2020 17:19 Alien писал(а):
Так расписал смачно , что мне купить захотелось.

То не стримуйте себе!

Втім, дякую.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

Foxtrot
ДжипоПапа
OFFLINE


Зарегистрирован: 16.01.2010
Последнее посещение: 24.03.2024
Имя: Сергій
Возраст: 50
Сообщения: 490

Автомобиль:
Jeep Grand Cherokee Limited, ZJ 96 4.0 242. Peugeot Boxer 11 2.2 diesel.

СообщениеДобавлено: Вт 06 Октября, 2020 12:28    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

будете готові віддати за 3. пишіть в приват
_________________
Вести бизнес без рекламы –
все равно, что подмигивать девушкам
в полной темноте...

(с)Стюарт Хендерсон Бритт.

вовчик
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

Копач
ДжипоПапа
OFFLINE


Зарегистрирован: 08.02.2015
Последнее посещение: 04.02.2024
Имя: Владимир
Возраст: 57
Сообщения: 301
Откуда: Kiev
Автомобиль:
XJ, 2.5i, '93.

СообщениеДобавлено: Вт 06 Октября, 2020 14:37    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Будете разбирать - я первый в очереди на резину.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

VoLan
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 10.10.2013
Последнее посещение: 23.02.2023
Имя: Владимир
Возраст: 42
Сообщения: 1118
Откуда: Warszawa
Автомобиль:
ZJ, 98г. 2.5TD TSI

СообщениеДобавлено: Ср 07 Октября, 2020 8:12    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Вт 06 Октября, 2020 13:37 Копач писал(а):
Будете разбирать - я первый в очереди на резину.

зачем разбирать? такой танк еще будет ездить и ездить.

_________________
Расшифровка комплектации по вин-коду Jeep, пишите в ЛС.

boris67
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Ср 07 Октября, 2020 10:29    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Наразі для мене неактуальні ані продаж авто по мінімальній ціні, ані продаж по запчастинах. Проте я дякую всім за пропозиції та зацікавленість - дякую без сарказму.

Поки продовжу експлуатувати Чугайстрика у звичному режимі.
Обставини дозволяють (хвала богам) почекати зацікавленого покупця, з ним вже і буду торгуватися. Не хочеться просто "позбутися" старого авто. Свого часу в мене були великі плани: лебідка, 33-і колеса тощо. Думав, що після Ниви розгуляюсь.

Але війна кардинально змінила пріоритети і навіть коло спілкування. Коротше, почекаю трохи когось, хто оцінить невитрачений позашляховий потенціал Джипа.




SUPER_GUTSUL, Unknown, Dmitry, Vitaliy81, VoLan, Sergiy+
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

вовчик
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.07.2014
Последнее посещение: 24.12.2020
Имя: вовчик
Возраст: 51
Сообщения: 104
Откуда: Київ
Автомобиль:
jeep chugayster 2.1TD 1992

СообщениеДобавлено: Ср 07 Октября, 2020 14:20    Заголовок сообщения: Продам Jeep Cherokee XJ 2,1 TD Ответить с цитатой

Згадав, що є таке відео весняне з Полісся - дружина знімала

{FB0}/videos/https://www.facebook.com/100008293414640/videos/2740984702854617/

Серго, cyrill3, VoLan, Dmitry
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Продам Jeep Часовой пояс: EET (Europe)
На страницу 1, 2 Все
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua





Smart home automation software