Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях
На страницу 1, 2 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Общие вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
VictorG
ДжипоГость
OFFLINE


Зарегистрирован: 20.06.2022
Последнее посещение: 13.07.2022
Имя: Victor
Возраст: 42
Сообщения: 5
Откуда: Черкащина
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Пн 20 Июня, 2022 15:20    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Всім привіт, вже півроку вивчаю тему, але оскільки автопром не мій профіль, то чим більше дізнаюсь про WK2 тим більше розумію, що ніфіга не розумію. Отже питання, які не розумію, бо відгуки дуже різні (іноді протилежні):

1. Пневмобалони чи пружини? Чи взагалі не брати до уваги цю опцію? Крім регулювання кліренсу пневма щось дає корисне? Наприклад, плавність ходу на ухабах, роздовбаному асфальті, лежачих поліцаях, грунтовці? Взагалі це типу плюс, мінус чи просто "фіча" в Джипі? Всі екземпляри, які натрапляв в продажу (штук 5) - всі до одного казали що класна тема, і ВСІ міняли задній правий балон!
Наприклад, власники Туарега 99% голосують за пневму - типу безпроблемна і дає плавність ходу. Але в Грандах я так розумію не такий тип пневми. І далеко не кожен власник Гранда розумію для яких цілей така підвіска. Мене цікавить виключно комфорт на херових асфальтних провінційних дорогах, де їзжу 90% часу. Паркуватись на високих бордюрах, перелазити перепони та грузити цемент в багажник не планую. Якщо пневма дає комфорт на ямах, суттєво кращий ніж пружини ну тоді ок, якщо ні - тоді пружини мають бути в пріоритеті? При тестдрайвах скласти враження не вийшло, то дороги рівні, то часу на враження не особо. На пневмі наче здалось помягче.

2. Так були в продажу в далеких 2013-15 роках Гранди офіційні європейські але 3.6 бенз? Чи це були пригнані сірими ділерами? Збірка наскільки я зрозумів у Пентастара - Мічіган без варіантів? Чи є версії для європейського ринку (кілометри, цельсії, жовті ліхтарі ітд) ?

3. Поскільки маю обмежений бюджет (25k) - то стою перед вибором - взяти биточок Limited 2016-17 років (це буде вже другий рестайл) - з фарбованим кузовом і всіма витікаючими чи 2013 офіційний без дтп, але теж з фарбованим кузовом :-). У биточка є карфакс - все буде зрозуміло по історії, але незрозуміло як ремонтували в Україні, в офіційного буде скорше за все мутно з історією (підроблені книжки, заміни в гаражах ітд). Але велика різниця буде в моторі - наскільки я зрозумів рестайл 16-17 років там вже старт-стоп реалізован та MDS як в HEMI, плюс ручка АКПП вже нормальна з класичним ходом перемикання, і саме головне жерти буде менше ніж перший рест (12 проти 17 по Києву), що зараз дуже актуально. Але зворотньою стороною медалі можуть стати проблеми з мотором (читав десь про некоректну роботу старт стоп). З іншого боку свіжі биточки мають і менший пробіг (до 100 ткм) то може на мій вік вистачить ресурсу мотора (наїзжаю 10-15 ткм в рік). Взагалі чим складніший мотор тим більше косяків вилізе. А мені косяки ні до чого (сервіс в Києві, а я живу в 200 км від Києва). Краще заправляти частіше ніж ремонтувати :-)

4. Сидуха водія я так розумію не показник пробігу в Грандах? Чи просто всі що бачив мали кручений пробіг?

5. Підскажіть хто може допомогти з технічною діагностикою Грандів - починаючи від зовнішнього огляду (кузов, салон, документи) і закінчуючи геометрією, розвалом, підйомником, комп.діагностикою? Не хочеться універсального підборщика, можливо хтось є із спеціалізацією по американцям? Або хоча б перевірене СТО, куда можна загоняти авто для перевірок?

6. Можливо накидаєте "слабкі" місця Грандів WK2 - щоб розуміти куда саме дивитись?

Буду вдячний за відповіді, навіть часткові та суб'єктивні..
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 20.03.2024
Имя: Евгений
Возраст: 55
Сообщения: 21539
Откуда: Донецк, Кам'янське, Київ...хз
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пн 20 Июня, 2022 22:57    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Пневма дає кращу керованість на швидкості, взагалі система дуже гнучко підлаштовується під задачу. Можна - високо та жорстко, або високо та м'яко. Або низько та жорстко. Гнучкіше ніж на Лексусі.
надійність без нарікань.
Пружини теж нормально, але без викрутасів.

Євро версії є, але оті жовті блимавки то не принципово.
Все інше можна перепрограмувати.

Як ремонтували наші продавани? То треба мати уяву що було до них.
Жерти менше не буде. Без стартстопу теж прожити можна.
Двигуни 3.6 усі нормальні.
Куди зганяти ... ну ... Зараз складно, бо хто де не відомо.

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**

VictorG
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

VictorG
ДжипоГость
OFFLINE


Зарегистрирован: 20.06.2022
Последнее посещение: 13.07.2022
Имя: Victor
Возраст: 42
Сообщения: 5
Откуда: Черкащина
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Вт 21 Июня, 2022 7:53    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

понеділок 20 Червня, 2022 22:57 ejen писал(а):
Можна - високо та жорстко, або високо та м'яко. Або низько та жорстко.
Пружини теж нормально, але без викрутасів.

Двигуни 3.6 усі нормальні.


я думав пневма регулюється по висоті тільки. виходить що при зміні режимів поверхні (камні, сніг) - це якось впливає і на роботу пневми?
викрутасів мені не особо треба, більше потребую комфорт на херовому асфальті. якщо пневма на відміну від пружин дає цей комфорт то звісно є логіка шукати авто з пневмою.

двигун 3.6 з відключенням циліндрів жерти менше не буде ? я думав що для цього його і модифікували. але як то впливає на його ресурс не дуже мені зрозуміло. Але якщо негативних відгуків за 6 років немає то мабуть там все норм.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Скорп
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.02.2008
Последнее посещение: 13.03.2024
Имя: Вадим
Возраст: 45
Сообщения: 1533
Откуда: Kiev
Автомобиль:
JEEP WK HEMI V8 5,7

СообщениеДобавлено: Вт 21 Июня, 2022 10:07    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

брать однозначно рестайл после 15го года
там и мотор получше, и много болячек дорестайловых решено.

мдс дает едва заметную экономию: по моим личным наблюдениям система активизируется при скоростях 60..80 кмч

основная экономия у ВК2 достигается из-за восьмиступенчатой акпп
так-что к городу это особо не относится, поэтому расход 15 по городу и больше.

у нас форумчанин конкретно вк2 занимается - возит битки со штатов на зч и сто держит. не знаю где он сейчас, но на связь в вайбере выходит.
да, еще он говорит, что ресурс пентастара 3.6 250тыс
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

VictorG
ДжипоГость
OFFLINE


Зарегистрирован: 20.06.2022
Последнее посещение: 13.07.2022
Имя: Victor
Возраст: 42
Сообщения: 5
Откуда: Черкащина
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Вт 21 Июня, 2022 13:42    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

вівторок 21 Червня, 2022 10:07 Скорп писал(а):


мдс дает едва заметную экономию: по моим личным наблюдениям система активизируется при скоростях 60..80 кмч

у нас форумчанин конкретно вк2 занимается - возит битки со штатов на зч и сто держит. не знаю где он сейчас, но на связь в вайбере выходит.
да, еще он говорит, что ресурс пентастара 3.6 250тыс


в мене по факту якраз такий швидкісний режим пересування 60-80, рідко 100, більше по таким дорогам навіть на Крузаку не поїдеш.

буду вдячний за контакт камрада в лічку.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 20.03.2024
Имя: Евгений
Возраст: 55
Сообщения: 21539
Откуда: Донецк, Кам'янське, Київ...хз
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Вт 21 Июня, 2022 14:16    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Вт 21 Июня, 2022 7:53 VictorG писал(а):


двигун 3.6 з відключенням циліндрів жерти менше не буде ? я думав що для цього його і модифікували. але як то впливає на його ресурс не дуже мені зрозуміло. Але якщо негативних відгуків за 6 років немає то мабуть там все норм.


Краще звичайний Пентастар , спокійніше. Ну відключиш ті цилігндри, і шо? Воно все одно крутиться, тобто ресурс все одно зменшується.
Витрата пального у нього від 6-7 на трасі до 17 по місту.

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

Скорп
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.02.2008
Последнее посещение: 13.03.2024
Имя: Вадим
Возраст: 45
Сообщения: 1533
Откуда: Kiev
Автомобиль:
JEEP WK HEMI V8 5,7

СообщениеДобавлено: Вт 21 Июня, 2022 14:32    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Вт 21 Июня, 2022 13:42 VictorG писал(а):


в мене по факту якраз такий швидкісний режим пересування 60-80, рідко 100, більше по таким дорогам навіть на Крузаку не поїдеш.


только в режиме минамальной нагрузки
газ по-минимуму, обороты до 1500
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

Mauser_od
ДжипоАксакал
OFFLINE


Зарегистрирован: 13.07.2019
Последнее посещение: 18.03.2024
Имя: Roman
Возраст: 33
Сообщения: 527
Откуда: Одеса
Автомобиль:
grand zj 93 lim 4.0 42re

СообщениеДобавлено: Пт 24 Июня, 2022 11:21    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Вт 21 Июня, 2022 10:07 Скорп писал(а):

да, еще он говорит, что ресурс пентастара 3.6 250тыс


шото совсем грустно 250к ресурс...
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Скорп
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.02.2008
Последнее посещение: 13.03.2024
Имя: Вадим
Возраст: 45
Сообщения: 1533
Откуда: Kiev
Автомобиль:
JEEP WK HEMI V8 5,7

СообщениеДобавлено: Сб 25 Июня, 2022 13:30    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Пт 24 Июня, 2022 11:21 Mauser_od писал(а):
Вт 21 Июня, 2022 10:07 Скорп писал(а):

да, еще он говорит, что ресурс пентастара 3.6 250тыс


шото совсем грустно 250к ресурс...


в современном мире это считается вполне неплохой ресурс
это мы тут разбалованы миллионниками с нашими атмосферными V8
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

Mauser_od
ДжипоАксакал
OFFLINE


Зарегистрирован: 13.07.2019
Последнее посещение: 18.03.2024
Имя: Roman
Возраст: 33
Сообщения: 527
Откуда: Одеса
Автомобиль:
grand zj 93 lim 4.0 42re

СообщениеДобавлено: Вс 26 Июня, 2022 12:14    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

ну как для объемного v6 грустно шо писец.
какой-то турбированный 4х горшковый столько ходит.

реношний 1.6 турбодизель реально ходит 350-400к.
а тут такой аппарат! 6 горшков атмо - 250к. писец
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Вс 26 Июня, 2022 23:05    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Вс 26 Июня, 2022 12:14 Mauser_od писал(а):
ну как для объемного v6 грустно шо писец.
какой-то турбированный 4х горшковый столько ходит.

реношний 1.6 турбодизель реально ходит 350-400к.
а тут такой аппарат! 6 горшков атмо - 250к. писец
не верю я, что ресурс такой мелкий.
_________________
БЖ моего Бонифация
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Скорп
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.02.2008
Последнее посещение: 13.03.2024
Имя: Вадим
Возраст: 45
Сообщения: 1533
Откуда: Kiev
Автомобиль:
JEEP WK HEMI V8 5,7

СообщениеДобавлено: Пн 27 Июня, 2022 11:25    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

это я так понял не ресурс БЦ,
а в первую очередь - клапана, голова
и как говорит - это в т.ч. и последствия работы мотора на газу.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

Скорп
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 22.02.2008
Последнее посещение: 13.03.2024
Имя: Вадим
Возраст: 45
Сообщения: 1533
Откуда: Kiev
Автомобиль:
JEEP WK HEMI V8 5,7

СообщениеДобавлено: Пн 27 Июня, 2022 13:40    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Не могу найти официал,
но вроде заявленный производителем (FCA US) ресурс - 200К миль
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ 

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Пн 27 Июня, 2022 21:49    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Пн 27 Июня, 2022 11:25 Скорп писал(а):
это я так понял не ресурс БЦ,
а в первую очередь - клапана, голова
и как говорит - это в т.ч. и последствия работы мотора на газу.

шел 21й век, а народ все еще винил газ.

_________________
БЖ моего Бонифация
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 20.03.2024
Имя: Евгений
Возраст: 55
Сообщения: 21539
Откуда: Донецк, Кам'янське, Київ...хз
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пн 27 Июня, 2022 22:13    Заголовок сообщения: Покупка WK2 3.6 - заплутався у питаннях Ответить с цитатой

Пн 27 Июня, 2022 21:49 rendevor писал(а):
Пн 27 Июня, 2022 11:25 Скорп писал(а):
это я так понял не ресурс БЦ,
а в первую очередь - клапана, голова
и как говорит - это в т.ч. и последствия работы мотора на газу.

шел 21й век, а народ все еще винил газ.

Найвеличніший теж у всьому звинувачував газ.

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Общие вопросы Часовой пояс: EET (Europe)
На страницу 1, 2 Все
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua





Smart home automation software