Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати..
На страницу 1, 2, 3 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Клуб любителей Jeep
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 13:48    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вітання усім добродіям джиповодам.
Створюю цю тему розуміючи, що таких вже створено безліч і на цьому форуму і на російських джипо-ресурсах. Багато вже чого прочитав. І "біблію" і теми батлів бензин vs дизель, і тут і там але все ж таки ще не визначився чи взяти гранда чи ні.
Власне я розраховую взяти його в районі до 3 євро а Литві, вирішив ризикнути саме такою сумою. Саме такою, бо банально більше нема, тобто у нас не можу такий собі купити :(
Читаючи форуми про гранди зрозумів, що машина харизматична і технологічно на високому рівні але склалось враження, що досить часто ламається(можливо тому що читав саме про wj, а це все ж таки в середньому 15 років на цей день. Але все ж таки коли читаєш, що заглючив клімат і треба розбирать торпеду всю, чи юбки поршнів полопались на 4.0 чи розшатало форсунку в 5 циліндрі на 2.7 црд чи щифтер здох, чи ще який "жах" розписує хтось, то виникає питання а чи не куплю я мего-ломуче відро з болтами :)
Розглядаю віджей з 4.7, бо склалось враження, що це найбезпроблемніший варіант. Адже комон рейли боюся бо знаю ситуації, правда по паджеро вагон коли після 200 тисяч міняли всю паливну - форсунки тнвд а це в районі 5 к зелених, також трохи чув про вартість ремонту Т5 фольксів, тобто якось таке ставлення до дизеля. Хоча в сім'ї є спринтер 2.9 1999 року, ну то там ще "тракторна" паливна, проблем сучасних дизелів там нема.

В принципі інфи вдосталь але все ж таки поки що не систематизувалась в голові :) Можливо тому, що не натрапляв на схожі на ось таку тему з фолькс форуму про Т5
https://www.vw-bus.ru/forum/viewtopic.php?f=282&t=48315
Де дуже професійно систематизовані всі основні проблеми машини.

Власне моє розуміння на сьогодні таке:
Гранд дуже подобається - було би 15к щас би купив 4.7 ВК і не парив би мосх, ну все ж таки новіше є новіше, а так вжик в районі навіть 99-2001, бо вже молодші то під 4 к в Литві, ну і бензинових там мало - політика Європи в цьому питанні створила дизельний переважно ринок авто.

Так ось коли уявляю собі гірший варіант, а саме купив ушатаний машин, то хочу бачити рівень затрат на які потрібно розраховувати. Ну або навіть не ушатаний а просто середньо статистичний вжик таких років.

Чи є в Київі майстри, які знають це авто, чи є можливість купити запчастини, чи є розбірки, який рівень цін/утримання в порівнянні з конкурентами/однокласниками і тд і тп.
Ну тобто якось так.
Зараз їзжу на лансері 07 року, а гранд купляється, як друга машина, щоб можна було вдвох з дружиною бути на колесах в разі потреби, ну і виїзди на природу, причіп, лафет, лодка все таке...
Буду вдячний за двіжуху в темі. Тим більше, що ситуація терміновенька, треба в п'ятницю їхать за авто а я не визначився...
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

SUPER_GUTSUL
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 18.09.2013
Последнее посещение: 28.03.2024
Имя: Юра
Возраст: 45
Сообщения: 2395
Откуда: Горгани
Автомобиль:
Jeep Cherokee Limited 92г 4.0 л AW-4 NP242

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 14:28    Заголовок сообщения: Re: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обра Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 13:48 Holysimeon писал(а):
Вітання усім добродіям джиповодам.
Створюю цю тему розуміючи, що таких вже створено безліч і на цьому форуму і на російських джипо-ресурсах. Багато вже чого прочитав. І "біблію" і теми батлів бензин vs дизель, і тут і там але все ж таки ще не визначився чи взяти гранда чи ні.
...

як що ви стільки прочитали то що ви від нас хочете почути?
майстри в Києві є!
вартісь запчастин можете глянути тут, для прикладу взяв вжик 4,7 2002р. https://www.atlasparts.com.ua/catalog/2002/jeep/grand-cherokee/47-l/

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 14:45    Заголовок сообщения: Re: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обра Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 13:48 Holysimeon писал(а):
Вітання усім добродіям джиповодам.
Створюю цю тему розуміючи, що таких вже створено безліч і на цьому форуму і на російських джипо-ресурсах. Багато вже чого прочитав. І "біблію" і теми батлів бензин vs дизель, і тут і там але все ж таки ще не визначився чи взяти гранда чи ні.
Власне я розраховую взяти його в районі до 3 євро а Литві, вирішив ризикнути саме такою сумою. Саме такою, бо банально більше нема, тобто у нас не можу такий собі купити :(
Читаючи форуми про гранди зрозумів, що машина харизматична і технологічно на високому рівні але склалось враження, що досить часто ламається(можливо тому що читав саме про wj, а це все ж таки в середньому 15 років на цей день. Але все ж таки коли читаєш, що заглючив клімат і треба розбирать торпеду всю, чи юбки поршнів полопались на 4.0 чи розшатало форсунку в 5 циліндрі на 2.7 црд чи щифтер здох, чи ще який "жах" розписує хтось, то виникає питання а чи не куплю я мего-ломуче відро з болтами :)
Розглядаю віджей з 4.7, бо склалось враження, що це найбезпроблемніший варіант. Адже комон рейли боюся бо знаю ситуації, правда по паджеро вагон коли після 200 тисяч міняли всю паливну - форсунки тнвд а це в районі 5 к зелених, також трохи чув про вартість ремонту Т5 фольксів, тобто якось таке ставлення до дизеля. Хоча в сім'ї є спринтер 2.9 1999 року, ну то там ще "тракторна" паливна, проблем сучасних дизелів там нема.

В принципі інфи вдосталь але все ж таки поки що не систематизувалась в голові :) Можливо тому, що не натрапляв на схожі на ось таку тему з фолькс форуму про Т5
https://www.vw-bus.ru/forum/viewtopic.php?f=282&t=48315
Де дуже професійно систематизовані всі основні проблеми машини.

Власне моє розуміння на сьогодні таке:
Гранд дуже подобається - було би 15к щас би купив 4.7 ВК і не парив би мосх, ну все ж таки новіше є новіше, а так вжик в районі навіть 99-2001, бо вже молодші то під 4 к в Литві, ну і бензинових там мало - політика Європи в цьому питанні створила дизельний переважно ринок авто.

Так ось коли уявляю собі гірший варіант, а саме купив ушатаний машин, то хочу бачити рівень затрат на які потрібно розраховувати. Ну або навіть не ушатаний а просто середньо статистичний вжик таких років.

Чи є в Київі майстри, які знають це авто, чи є можливість купити запчастини, чи є розбірки, який рівень цін/утримання в порівнянні з конкурентами/однокласниками і тд і тп.
Ну тобто якось так.
Зараз їзжу на лансері 07 року, а гранд купляється, як друга машина, щоб можна було вдвох з дружиною бути на колесах в разі потреби, ну і виїзди на природу, причіп, лафет, лодка все таке...
Буду вдячний за двіжуху в темі. Тим більше, що ситуація терміновенька, треба в п'ятницю їхать за авто а я не визначився...

Что бы в климате не лопались дверцы, надо менять балластные резисторы. Это менее гемморойно, чем менять двери. 4.7 мотор боится перегревов, и надо следить за системой охлаждения. Лучше искать вжика без гидросистемы привода вентилятора охлаждения. Если она будет - это головна боль, как по мне.
Плюс у вжиков вечная проблема в сидушках - надо разобрать и один раз сварить нормально. Вторая проблема - обогрев. Тоже чинится.

Как любая машина в годах, может приподносить вечно какие-то неприятности. Часто они мелкие... ездить можно, но могк ипут.

_________________
БЖ моего Бонифация

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 15:38    Заголовок сообщения: Re: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обра Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 14:28 SUPER_GUTSUL писал(а):
Вт 12 Сентября, 2017 13:48 Holysimeon писал(а):
Вітання усім добродіям джиповодам.
Створюю цю тему розуміючи, що таких вже створено безліч і на цьому форуму і на російських джипо-ресурсах. Багато вже чого прочитав. І "біблію" і теми батлів бензин vs дизель, і тут і там але все ж таки ще не визначився чи взяти гранда чи ні.
...

як що ви стільки прочитали то що ви від нас хочете почути?
майстри в Києві є!
вартісь запчастин можете глянути тут, для прикладу взяв вжик 4,7 2002р. https://www.atlasparts.com.ua/catalog/2002/jeep/grand-cherokee/47-l/


Дякую за посилання на залізо - інформативно, і більшість в наявності, ну якщо сайт адекватно обновлюється...
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 20.03.2024
Имя: Евгений
Возраст: 55
Сообщения: 21539
Откуда: Донецк, Кам'янське, Київ...хз
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 15:40    Заголовок сообщения: Re: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обра Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 15:38 Holysimeon писал(а):
Вт 12 Сентября, 2017 14:28 SUPER_GUTSUL писал(а):
Вт 12 Сентября, 2017 13:48 Holysimeon писал(а):
Вітання усім добродіям джиповодам.
Створюю цю тему розуміючи, що таких вже створено безліч і на цьому форуму і на російських джипо-ресурсах. Багато вже чого прочитав. І "біблію" і теми батлів бензин vs дизель, і тут і там але все ж таки ще не визначився чи взяти гранда чи ні.
...

як що ви стільки прочитали то що ви від нас хочете почути?
майстри в Києві є!
вартісь запчастин можете глянути тут, для прикладу взяв вжик 4,7 2002р. https://www.atlasparts.com.ua/catalog/2002/jeep/grand-cherokee/47-l/


Дякую за посилання на залізо - інформативно, і більшість в наявності, ну якщо сайт адекватно обновлюється...


Неоригинал проверяйте, манагеры чудят.

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 15:50    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Виникло два питання.

1. Як можна зрозуміти, що у вжику є варілоки, це у віні видно? Якщо ж вони там припустімо є, але щось там зламане в них, то в такому стані машина може нормально їздить, ну ясно що без можливості блокування.
Питаю, бо може скластись ситуація коли повноцінно перевірити там в Литві це не зможуть...

2. Чув що якщо в автоматі не мінять довго масло, а потім замінити, то це практично 100% капєц коробасу.
Чи так це? Чи є якісь методи діагностувати це питання? Ніколи не їздив на автоматах...

3. Може хтось знає порядок цін на роботи СТО в Латвії? Маю на увазі перевірку вжика. В принципі людина, яка за нею поїде має навик в цій справі, є краскомір, є комп'ютер для діагностики але думаю може там треба все ж таки якісь перевірки, які є архі важливими, і можна зробити тільки на сто? Ну там компресія може чи що?...

P. S. Три питання :)
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Andy
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 09.05.2010
Последнее посещение: 08.01.2024
Имя: Андрей
Возраст: 53
Сообщения: 3201
Откуда: г.Львов
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 16:23    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

А вам не страшно брати авто на бляхах? Но фоні останніх подій я би відмовився від такої покупки.
_________________
Если мысль нельзя выразить простыми словами, значит она ничтожна и ее надо отбросить

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 16:57    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 15:50 Holysimeon писал(а):
Виникло два питання.

1. Як можна зрозуміти, що у вжику є варілоки, це у віні видно? Якщо ж вони там припустімо є, але щось там зламане в них, то в такому стані машина може нормально їздить, ну ясно що без можливості блокування.
Питаю, бо може скластись ситуація коли повноцінно перевірити там в Литві це не зможуть...

2. Чув що якщо в автоматі не мінять довго масло, а потім замінити, то це практично 100% капєц коробасу.
Чи так це? Чи є якісь методи діагностувати це питання? Ніколи не їздив на автоматах...

3. Може хтось знає порядок цін на роботи СТО в Латвії? Маю на увазі перевірку вжика. В принципі людина, яка за нею поїде має навик в цій справі, є краскомір, є комп'ютер для діагностики але думаю може там треба все ж таки якісь перевірки, які є архі важливими, і можна зробити тільки на сто? Ну там компресія може чи що?...

P. S. Три питання :)

1. По вину видно. carinfo.kiev.ua - там найдешь полную расшифровку вина. Если варилоки сдохли - ездить будет.
2. Если 4.7, то там два фильтра. Обычно ничего не будет с ним. Но лучше сделать полную замену. всего надо 13 литров АТФ на полную замену.
3. Компьютер, что бы проверить wj абы какой не подойдет. Ввиду того, что в джипе нет can шины, а только шина pci, то надо либо специальный сканер, либо дилерский.

_________________
БЖ моего Бонифация

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Andy
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 09.05.2010
Последнее посещение: 08.01.2024
Имя: Андрей
Возраст: 53
Сообщения: 3201
Откуда: г.Львов
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 17:30    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

У меня на вжике был OBD II на 16 пин. Подключал Сканматик читал почти все параметры.
_________________
Если мысль нельзя выразить простыми словами, значит она ничтожна и ее надо отбросить

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 17:38    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 16:23 Andy писал(а):
А вам не страшно брати авто на бляхах? Но фоні останніх подій я би відмовився від такої покупки.


Страшно :) Але я вже два роки хочу гранда(раніше теж хотів якогось не пузотьора але якось був поганої думки про американців, тіпа ломучі сильно). Тому це так би мовити поєднання ну майже мрії мабуть та віри що добро таки переможе олігархічне бабло :) та може їх легалізують...
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 18:07    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 17:30 Andy писал(а):
У меня на вжике был OBD II на 16 пин. Подключал Сканматик читал почти все параметры.
обд да, но не каждый видит например блок коробки. А считать с коробки CVI или запустить какие-то тесты - так ваще единицы.
_________________
БЖ моего Бонифация

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 18:09    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 16:57 rendevor писал(а):
Вт 12 Сентября, 2017 15:50 Holysimeon писал(а):
Виникло два питання.

1. Як можна зрозуміти, що у вжику є варілоки, це у віні видно? Якщо ж вони там припустімо є, але щось там зламане в них, то в такому стані машина може нормально їздить, ну ясно що без можливості блокування.
Питаю, бо може скластись ситуація коли повноцінно перевірити там в Литві це не зможуть...

2. Чув що якщо в автоматі не мінять довго масло, а потім замінити, то це практично 100% капєц коробасу.
Чи так це? Чи є якісь методи діагностувати це питання? Ніколи не їздив на автоматах...

3. Може хтось знає порядок цін на роботи СТО в Латвії? Маю на увазі перевірку вжика. В принципі людина, яка за нею поїде має навик в цій справі, є краскомір, є комп'ютер для діагностики але думаю може там треба все ж таки якісь перевірки, які є архі важливими, і можна зробити тільки на сто? Ну там компресія може чи що?...

P. S. Три питання :)

1. По вину видно. carinfo.kiev.ua - там найдешь полную расшифровку вина. Если варилоки сдохли - ездить будет.
2. Если 4.7, то там два фильтра. Обычно ничего не будет с ним. Но лучше сделать полную замену. всего надо 13 литров АТФ на полную замену.
3. Компьютер, что бы проверить wj абы какой не подойдет. Ввиду того, что в джипе нет can шины, а только шина pci, то надо либо специальный сканер, либо дилерский.



Про комп це погано.
Хоча там вибору то автівок раз-два... Дистанційно не особливо ж продіагностуєш, а вже, як там людина то прийдеться брать щось. Дизелів багато але не хочу, бо якщо бенз то певна лотерея то комон рейл то лотерея лотерейна...
Ну хоча це не варіант брать хлам. Ну надія тоді на те, що загалом "гонщик" (це знайомий, ну не кум сват, але добрий дуже знайомий) не прохлопає вухами відверто ушатаний тазік з болтами...

Можливо до речі є якісь пунктики поради на що дивитись в першу чергу у них?
Може вже десь писалось та ви в курсі?
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 19:00    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Я спробував подивитись він машини і ммм там багацько написано усякого.

http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/jeep/vin_check?su=scf0cgm6yh4m
Ну ось. По цьому авто я бачу що є квадра драйв і є варілоки прямо є пункти такі. Мабуть якщо не буде написано, то їх нема там, я правильно розумію?

Ось ця автівка https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/fotos/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-2004-benzin-gaz-5996443.html

До речі може перевірите мене на рахунок "вже начитався" і може на глазок все розібрать в черокі :)

Ось друга автівка
https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-1999-benzin-6073901.html

Взята для прикладу.
Мені здається, що перша(мав на увазі саме першу) хоч і старша але так як не ліфтована без фаркопа з теплої італії то мабуть менш ушатана ніж чірок 04 року але з ліфтом нестандартними колесами, пошарпаним перемикачем коробаса і лопнутим по середині переднім бампером і з пробігом у прибалтійців в руках.

Чи може насправді те що на фото і те що реальне буде видно при огляді може сильно відрізнятись


Последний раз редактировалось: Holysimeon (Вт 12 Сентября, 2017 23:36), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

rendevor
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 24.07.2011
Последнее посещение: 09.02.2024
Имя: ivan
Возраст: 42
Сообщения: 3967

Автомобиль:
WG '00 Limited QD + вилосипед

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 23:03    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 19:00 Holysimeon писал(а):
Я спробував подивитись він машини і ммм там багацько написано усякого.

http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/jeep/vin_check?su=scf0cgm6yh4m
Ну ось. По цьому авто я бачу що є квадра драйв і є варілоки прямо є пункти такі. Мабуть якщо не буде написано, то їх нема там, я правильно розумію?

Ось ця автівка https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/fotos/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-2004-benzin-gaz-5996443.html

До речі може перевірите мене на рахунок "вже начитався" і може на глазок все розібрать в черокі :)

Ось друга автівка
https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-1999-benzin-6073901.html

Взята для прикладу.
Мені здається, що друга хоч і старша але так як не ліфтована без фаркопа з теплої італії то мабуть менш ушатана ніж чірок 04 року але з ліфтом нестандартними колесами, пошарпаним перемикачем коробаса і лопнутим по середині переднім бампером і з пробігом у прибалтійців в руках.

Чи може насправді те що на фото і те що реальне буде видно при огляді може сильно відрізнятись
первый американец. Что он делает в Литве? И откуда? Когда их собирали в Австрии для европейского рынка.
Мужчина явно ездил по пампасам, машину просто так не строят. Похабно врезан разъем для заправки газа. какие-то сопли из проводов сзади висят... Зато есть регулировка педалей по высоте, и варилоки и ручки на стойках и люк.

Второй: чисто сток 99 года. видно что машина поездила, пробег может скручен, а может и нет, но радиатор коробки вселяет надежду. во втором случае будет вискомуфта охлаждения, что имхо лучше и машина австрийской сборки. Если б у меня были лишние деньги - я бы второй взял себе как зип комплект. Мне он больше нравится.

_________________
БЖ моего Бонифация

Holysimeon
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Holysimeon
ДжипоВодитель
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.09.2017
Последнее посещение: 08.12.2017
Имя: Сергій
Возраст: 48
Сообщения: 20

Автомобиль:
Mitsubishi lancer 2.0 2007 шукаю віджея :)

СообщениеДобавлено: Вт 12 Сентября, 2017 23:37    Заголовок сообщения: Розумію що тема баяністий баян але все ж допоможіть обрати.. Ответить с цитатой

Вт 12 Сентября, 2017 23:03 rendevor писал(а):
Вт 12 Сентября, 2017 19:00 Holysimeon писал(а):
Я спробував подивитись він машини і ммм там багацько написано усякого.

http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/jeep/vin_check?su=scf0cgm6yh4m
Ну ось. По цьому авто я бачу що є квадра драйв і є варілоки прямо є пункти такі. Мабуть якщо не буде написано, то їх нема там, я правильно розумію?

Ось ця автівка https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/fotos/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-2004-benzin-gaz-5996443.html

До речі може перевірите мене на рахунок "вже начитався" і може на глазок все розібрать в черокі :)

Ось друга автівка
https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/jeep-grand-cherokee-4-7-l-vnedorozhnik-1999-benzin-6073901.html

Взята для прикладу.
Мені здається, що друга хоч і старша але так як не ліфтована без фаркопа з теплої італії то мабуть менш ушатана ніж чірок 04 року але з ліфтом нестандартними колесами, пошарпаним перемикачем коробаса і лопнутим по середині переднім бампером і з пробігом у прибалтійців в руках.

Чи може насправді те що на фото і те що реальне буде видно при огляді може сильно відрізнятись
первый американец. Что он делает в Литве? И откуда? Когда их собирали в Австрии для европейского рынка.
Мужчина явно ездил по пампасам, машину просто так не строят. Похабно врезан разъем для заправки газа. какие-то сопли из проводов сзади висят... Зато есть регулировка педалей по высоте, и варилоки и ручки на стойках и люк.

Второй: чисто сток 99 года. видно что машина поездила, пробег может скручен, а может и нет, но радиатор коробки вселяет надежду. во втором случае будет вискомуфта охлаждения, что имхо лучше и машина австрийской сборки. Если б у меня были лишние деньги - я бы второй взял себе как зип комплект. Мне он больше нравится.


А як ви бачите радіатор коробки? Через прорізі з переду?

І сток це я так розумію селект трак 2, тобто без варілоків в диференціалах осей, правильно?
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Клуб любителей Jeep Часовой пояс: EET (Europe)
На страницу 1, 2, 3 Все
Страница 1 из 3

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua





Smart home automation software